TR - EN


Schüco Corona 70 mm
Ana Sayfa // Ürünler // Schüco Corona 70 mm

Schüco Corona sistem genişliği 70 mm

70 mm sistem genişliğine sahip PVC-U sistemleri, en dar alın genişliklerinde yüksek ısıl yalıtım değerlerine ulaşır. İki / üç conta seviyesine sahip 5 odacıklı bir profil sistemi olarak hem yeni inşaatlar hem de yenileme projelerine yönelik birinci sınıf bir çözüm sunarlar.


Temel özellikler

  • 70 mm sistem genişliği
  • Standart profil kombinasyonu için 120 mm sınırlı alın genişliği
  • Çekici cam çıtalardan oluşan bir yelpaze, orijinal tarzla uyumlu yenileme seçenekleri sağlar
  • Beyaz profiller üzerinde modern, gümüş-gri EPDM fitilleri, varaklı profiller üzerinde siyah EPDM fitilleri
  • Ug=1.1 W/(m²K) standart camlama ile 1.3 W/(m²K)'ye kadar Uw değerleri mümkündür - profil kombinasyonu ve camlamaya bağlı olarak
  • Ses azaltımı sınıf 5'e kadar ses yalıtımı - seçilen profil ve camlamaya bağlı olarak

Schüco Corona CT 70 Cava

Adaptör fitilli PVC-U sistemi Schüco Corona CT 70 Cava 5 odacık teknolojisini temel alır. Mükemmel ısı yalıtımı özellikleri ve üç farklı kanat konturundaki sınırlı alın genişlikleri bu sistemin belirgin özellikleri arasındadır.

devam

Schüco Corona CT 70 Rondo

Adaptör fitilli PVC-U sistemli Schüco Corona CT 70 Rondo 5 oda teknolojisini baz alır. Mükemmel ısı yalıtımı özellikleri ve üç farklı kanat konturundaki sınırlı alın genişlikleri bu sistemin belirgin özellikleri arasındadır.

devam

Schüco Corona CT 70 Classic

Adaptör fitilli PVC-U sistemli Schüco Corona CT 70 Classic 5 oda teknolojisini baz alır. Mükemmel ısı yalıtımı özellikleri ve üç farklı kanat konturundaki sınırlı alın genişlikleri bu sistemin belirgin özellikleri arasındadır.

devam

Schüco Corona CT 70 AS Topalu

Görsel cazibe ve ekonomik verimlilik açısından bina projelerinin optimizasyonu mu? Schüco Corona CT 70 AS sistemi için sorun değil.

devam